Witamy w kolejnym sezonie !
Tym razem szykujemy się do imprezy weekendowej pełną gębą czyli weekend z Galicją :)
W sobotę zapraszamy na Road Maraton Galicja 2014 zaś w niedzielę szykujemy dla Was jedyną w swoim rodzaju czasówkę - pod górę.
Ta góra zwymiarowana jest niczym wymagająca piękność: 3,2km@10,1% średniego nachylenia z dwoma fragmentami bardzo bliskimi 30% !
Co Wy na to ?
Zapraszamy !
Niniejszym informujemy iż udało nam się sprostać wymaganiom nałożonym przez przepisy oraz odpowiednie służby i oświadczamy że START WSPÓLNY w sobotę 14 VI ODBĘDZIE SIĘ !
Zapraszamy zatem wszystkich kolarzy głodnych ścigania niczym w pro-tour, spokojny rozjazd, ściganie, premia górska a na niej super nagrody !

Informacja w sprawie STARTU WSPÓLNEGO. 

START WSPÓLNY  uzależniony jest od pozytywnego rozpatrzenia wniosku o wykorzystanie dróg w sposób szczególny . Wniosek złożyliśmy 13 maja 2014.

Decyzja w tej sprawie może zostać wydana w ostatniej chwili.

Oczywiście o wszystkim będziemy informować na bieżąco, na stronie Road Maratonu, stronie naszej imprezy http://galicjaroadmaraton.pl/  i facebooku.

Aktualnie przyjmujemy że start wspólny się odbędzie,  z odcinkiem zamkniętym od NOWEGO WIŚNICZA do miejscowości SOBOLÓW - długość 11,9  km.

Start ostry rozpocznie się w miejscowości WOLA NIESZKOWSKA na 6km trasy. 

Do tego miejsca planujemy przejazd honorowy, bez ścigania. W sytuacji gdy jednak nie otrzymamy pozwolenia na START WSPÓLNY, będziemy zmuszeni przeprowadzić start w formule grup startowych.

Wtedy każdy kto dokona wpłaty wpisowego, a ze względu na zaistniałe zmiany będzie chciał  zrezygnować z uczestnictwa ma zagwarantowany szybki zwrot pieniędzy Miejmy jednak nadzieję, że do trzech razy sztuka i tym razem dostaniemy zielone światło i będziecie mogli się cieszyć  bezpośrednią rywalizacją.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Welcome in the new bike season !

In this year, we are preparing for a weekend with Galicja's Road Marathon :)

On Saturday, we invite you to Galicja Road Marathon 2014 (single stage ~120km) and on Sunday we had prepared for you a unique time trial - uphill to Makowica's top point (3,2km@10,1% avg. altitude).

This mountain is sized like a demanding beauty: 3.2 km @ 10.1% of the average slope with the two sections close to 30%!

What do you think about it ?
All foreign road racing bikers are welcome.
Come to Poland and participate in our great bike event !
See you soon !

Start wspólny w Nowym Wiśniczu

09.06.2014

Niniejszym informujemy, iż udało nam się sprostać wymaganiom nałożonym przez przepisy oraz odpowiednie służby i oświadczamy, że

START WSPÓLNY w sobotę 14 VI ODBĘDZIE SIĘ!

Zapraszamy zatem wszystkich kolarzy głodnych ścigania niczym w pro-tour: spokojny rozjazd, ściganie, premia górska a na niej super nagrody!

więcej

Najbliższy etap

Sponsor tytularny

Sponsorzy

ACTIVLAB
 
bliz_active_eyewear_1669
 
  
logo_epompa_na_www_1405
 

rowery_moser_640

Współpraca

logo_spac_120

logo-trzymajkolohd_2500turnusy_treningowe_640
 
Pro-Cycling
VitaminShop
 male_do_www_921
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie 2014 zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu. Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!