Po 17-kilometrowym wstępie - „Rakietowej” czasówce, zapraszamy w niedzielę na start wspólny. Start pierwszej grupy jest planowany na godzinę 10.00. Startujemy w grupach, które przypisane są do poszczególnych dystansów (patrz Regulamin). Na starcie pierwsi stają Ci z uczestników, którzy jechać będą na najdłuższym dystansie 117 km. Potem start kolejno: 78 km i 39 km.
       Prosimy o zapisywanie się poprzez stronę Road Maraton, jak i dopełnienie formalności opłaty startowego przed imprezą zgodnie z podanymi terminami. Przed startem wspólnym dopuszczamy możliwość zapisywania się, ale niech to będzie tylko „wyjście awaryjne”. Wówczas sprawnie, ku zadowoleniu nas wszystkich, zaliczymy III „Pętlę Toruńską”.
       Ubiegłoroczne zmagania odbyły się w bardzo niskiej temperaturze i przy padającym deszczu. Zimno, deszcz, wiatr i podjazd pod Skłudzewo zrobiły swoje, selekcja zaczęła się od pierwszych kilometrów. Należy mieć nadzieję, że w tym roku pogoda nam dopisze. Życzymy Wam prawdziwie majowej słonecznej pogody i … trochę wiatru. Jesteśmy przekonani, że rant i Skłudzewo stworzą prawdziwie kolarskie współzawodnictwo przy Waszym współudziale.

Wyniki w kategorii OPEN i Road Maraton

12.05.2014

Załączyliśmy wyniki w kategorii OPEN organizatora (patrz regulamin) i klasyfikacji Road Maraton.

więcej

Toruń - w galerii zdjęcia ze startu wspólnego

12.05.2014

W galerii są umieszczone pierwsze zdjęcia ze startu wspólnego. Obrazują to, co uczestników spotkało na rundach: wieloosobowy kolorowy peleton i niewielkie grupki, podjazd w Skłudzewie i rant na płaskiej szosie, słońce i deszczowa nawałnica...

Autorem zdjęć jest Michał Jackowiak.

więcej

Toruń, start wspólny - zamknięta lista zgłoszeń

06.05.2014

Informujemy, że w związku z przekroczeniem limitu zgłoszeń, 06.05. o godz.20.00 zamknęliśmy listę zgłoszeń startu wspólnego III "Pętli Toruńskiej". Uczestnicy, którzy się wcześniej zapisali, mogą jeszcze wpłacić startowe do dnia 07.05. włącznie.

więcej

Przypominamy: obowiązuje limit zgłoszeń!

05.05.2014

Zgodnie z pkt.7d.Regulaminu III "Pętli Toruńskiej" obowiązuje limit 250 zgłoszeń uczestników. Limit ten został właśnie osiągnięty. Zazwyczaj jest tak, że nie wszyscy, którzy się zapisali, opłacają startowe i zgłaszają się na linii startu. Dlatego też na razie nie zamykamy zapisów, jednak należy pamiętać, że o dopuszczeniu do startu w imprezie decyduje pierwszeństwo wpłaty startowego na konto organizatora, potwierdzające zgłoszenie uczestnika do startu w imprezie, a nie pierwszeństwo zgłoszenia.

więcej

Samochody serwisowe Akademii "Copernicus" na trasie startu wspólnego

24.04.2014

Zabezpieczenie techniczne na trasie startu wspólnego - samochody serwisowe Akademii Michała Kwiatkowskiego "Copernicus".

więcej

Najbliższy etap

Sponsor tytularny

Sponsorzy

ACTIVLAB
 
bliz_active_eyewear_1669
 
  
logo_epompa_na_www_1405
 

rowery_moser_640

Współpraca

logo_spac_120

logo-trzymajkolohd_2500turnusy_treningowe_640
 
Pro-Cycling
VitaminShop
 male_do_www_921
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie 2014 zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu. Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!