Śląsk - Beskidy

25.06.2014

Miło nam donieść że współorganizatorem 8. Pętli Beskidziej jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Śląsk - Beskidy!

Celem stowarzyszenia jest wspieranie idei samorządu terytorialnego oraz obrony wspólnych interesów w zakresie działalności kulturalnej, turystycznej, rekreacyjnej i sportowej na potrzeby społeczności lokalnych, a w szczególności wspieranie rozwoju działalności kulturalnej, turystycznej, rekreacyjnej i sportowej w gminach i powiatach należących do stowarzyszenia.

Wsparcie imprezy przez Stowarzyszenie umożliwi dekorację za miejsca od 1 do 5 w każdej kategorii wiekowej na 2 dystansach, a także każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy gadżet uczestnictwa z logo Miasta Wisły.

Świetnie, że po raz kolejny kolarstwo amatorskie znajduje aktywne wsparcie ze strony lokalnych samorządów i osób przyjaźnie nastawionych do cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton. Najbliższy etap

Sponsor tytularny

Sponsorzy

ACTIVLAB
 
bliz_active_eyewear_1669
 
  
logo_epompa_na_www_1405
 

rowery_moser_640

Współpraca

logo_spac_120

logo-trzymajkolohd_2500turnusy_treningowe_640
 
Pro-Cycling
VitaminShop
 male_do_www_921
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie 2014 zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu. Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!