Zapraszamy do Żmigrodu!

Dwie czasówki w tegorocznych wyścigach kolarskich, w tym jedna parami do rozegrania na żmigrodzkiej pętli o łącznej blisko 20 – kilometrowej długości. Pierwsze zmagania już w sobotę 3 maja ze startem o godzinie 11.00. Pół godziny przed wyruszeniem pierwszego zawodnika, trasa zostanie wyłączona z ruchu kołowego i zabezpieczona przez służby porządkowe aż do momentu zakończenia imprezy.

Prognoza długoterminowa wskazuje na pogodny dzień z lekkim wiatrem, wiejącym z boku trasy co nie jest zaskoczeniem dla stałych bywalców. Zarówno start jak i meta usytuowane są przy obiekcie OSiR tuż przy trasie S5, więc z dojazdem nie będzie kłopotów. Dla 160 zapisanych wcześniej uczestników, organizatorzy zapewniają specjalnie na ten cel wykonane pamiątkowe medale a dla trzech najlepszych w każdej kategorii wiekowej oraz najmłodszego i najstarszego zawodnika nagrody honorowe.

Od strony organizacyjnej wszystko jest dopięte, oczekujemy tylko na Wasz udział, zapraszając do Żmigrodu w imieniu Burmistrza Gminy Żmigród – Roberta Lewandowskiego.


Najbliższy etap

Sponsor tytularny

Sponsorzy

ACTIVLAB
 
bliz_active_eyewear_1669
 
  
logo_epompa_na_www_1405
 

rowery_moser_640

Współpraca

logo_spac_120

logo-trzymajkolohd_2500turnusy_treningowe_640
 
Pro-Cycling
VitaminShop
 male_do_www_921
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie 2014 zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu. Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!