Rajcza TOUR godna finału!

20.09.2015

Rajcza niczym nie zaskoczyła: perfekcyjna, wyjątkowo przychylna i gościnna, jak na finał cyklu przystało. Lało przed i lało po wyścigu, ale nie w trakcie ;-). Ponownie, już po raz drugi na szóstej edycji w Rajczy, uczestnicy cyklu Dobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton zakończyli rywalizację w klasyfikacji generalnej górskiej i nizinnej. Niebawem relacje, mnóstwo fotek i video nie tylko z wyścigu, ale również z wieczornego bankietu z udziałem grubo ponad 100 kobiet i mężczyzn, także dzieci, świętujących i oklaskujących zdobywców medali za najlepsze wyniki z całego sezonu!

Zwycięzcą prostego quizu, szczęśliwcem, który z Rajczy wyjechał z nowymi kołami EQUINOX ufundowanymi przez Lemonbike.eu został Leszek Traczyk - uczestnik wszystkich sześciu edycji Rajcza TOUR. Gratulujemy!

W oczekiwaniu na relacje zapraszamy na wyścig parami do Żmigrodu!Najbliższy etap

Sponsor tytularny

logo_kolor_dodatkowe_1311

Sponsor główny

activlab_sport_650runbike-logo_700

Sponsorzy

 
 rtr_875
 
  logo_569

Współpraca

logo_157

logo-trzymajkolohd_2500logo_spac_120
 
 
hghg_166
 
 
Pro-Cycling
 
VitaminShop
 
 male_do_www_921
 
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

 

Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie 2015 zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu. Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!