Zaproszenie do Belgii

09.12.2015

Szanowni kierownicy drużyn, zawodnicy i miłośnicy kolarstwa,

Sezon kolarski zakończył się, ale juz teraz rozpoczęto przygotowania do Wyścigu Haspengouw (Ronde van Haspengouw) dla amatorów i kolarzy kategorii Master. Po udanej pierwszej edycji Wyścigu Haspengouw czas na jego ciąg dalszy w 2016 r. Paxx Global cycling ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Druga edycja wyścigu odbędzie się 6-7-8 maja 2016 r. (W czwartek 5 maja wypada w Belgii święto Wniebowstąpienia). Wyścig Haspengouw będzie trwał trzy dni i obejmie cztery wyścigi (w tym drużynową jazdę na czas) w okolicach Sint-Truiden (we wschodniej Belgii). Inaczej niż w zeszłej edycji, startująca drużyna będzie składać się z pięciu zawodników. Do udziału dopuszczono maksymalnie 35 (międzynarodowych) drużyn.
Suma nagród pieniężnych została zwiększona do 2000 euro. Opłata wpisowa dla drużyny została nieco podniesiona i wynosi 195 euro. Przygotowano także coś dla Pań. Po raz trzeci odbędzie się Racing for Ladies, 7-8 maja 2016 r. Dodatkowo dla Pań zostanie zorganizowana indywidualna jazda na czas oraz przewidziane są nagrody pieniężne. Kobiety mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w wyścigu indywidualnie, a nie jako drużyna. Więcej informacji na temat Wyścigu Haspengouw oraz Racing for Ladies zostanie podanych w nadchodzących tygodniach.

Chętnych do wzięcia udziału w wyścigu prosimy o kontakt: filip.neesen@arts.kuleuven.be

Z poważaniem Tony Stippelmans

Prezes Paxx Global CyclingNajbliższy etap

Sponsor tytularny

logo_kolor_dodatkowe_1311

Sponsor główny

activlab_sport_650runbike-logo_700

Sponsorzy

 
 rtr_875
 
  logo_569

Współpraca

logo_157

logo-trzymajkolohd_2500logo_spac_120
 
 
hghg_166
 
 
Pro-Cycling
 
VitaminShop
 
 male_do_www_921
 
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

 

Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie 2015 zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu. Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!