Dziękuję Uczestnikom!

27.09.2016

podium_1165

Drodzy Uczestnicy Cyklu!

Ustroń zamknął siódmy rok organizowania Cyklu wyścigów szosowych dla amatorów. Dziękuję osobiście wszystkim "starym wygom", którzy są z nami od początku, a nawet dłużej ;-). Dziękuję wszystkim tym, którzy obdarzyli nas zaufaniem i pojawili się na linii startu którejkolwiek z imprez w trudnym, ale bogatym sezonie 2016. Bez kolarzy na linii startu - nie byłby Road Maraton, nie tworzylibyśmy tym samym historii kolarstwa amatorskiego!

Dziękuję także wszystkim Organizatorom, którzy w wielkim nieraz trudzie przygotowali i zrealizowali własną edycję w ramach Cyklu. Tak od kuchni - nie było łatwo, a wiedzą o tym niektórzy koledzy po fachu, którzy mając zezwolenie i środki techniczne dostali szlaban na kilka dni przed startem, nie do pomyślenia w cywilizowanym (kolarskim) świecie!! W Polsce ciągle jeszcze rower (zwłaszcza szosowy) jest spychany na pobocze - w przenośni i dosłownie.

Deklaruję osobiście, że nie złożę broni i dalej będę organizował wyścigi i dążył do zamykania dróg, poprawiania bezpieczeństwa, podnoszenia standardów obsługi. Cykl Dobre Sklepy Rowerowe ROAD MARATON w sezonie 2017 już się rozpoczął, znamy już wiekszość terminów, niebawem opublikujemy kalendarz imprez.

Dziękując jeszcze raz wszystkim uczestnikom składam gorące podziekowanie Miastom, Gminom, Sponsorowi Głównemu Activlab Sport oraz sponsorowi tytularnemu Dobre Sklepy Rowerowe za ogromną pomoc, wsparcie, bez którego nie byłoby fajnych nagród, bogatych pakietów i wielu, wielu innych przydatnych rzeczy.

Dziękuję na koniec również wszystkim moim stałym współpracownikom z Road Maraton Team i sympatykom oraz najbliższej rodzinie, zwłaszcza Żonie Dagmarze, która dzielnie i cierpliwie znosiła moje częste wyjazdy i pracę w czasie wszystkich prawie weekendów od kwietnia do września.

Do zobaczenia na starcie w kwietniu 2017!

P.s. Zapraszam w Beskidy na wspólne jesienne treningi, turystyczne wypady na luzie ;-)

Wiesiek LegierskiNajbliższy etap

Sponsor tytularny

logo_kolor_dodatkowe_1311

Sponsor główny

activlab_sport_650runbike-logo_700

Sponsorzy

 
  logo_569
 
rtr_875
 
 

Współpraca

logo_157

logo-trzymajkolohd_2500logo_spac_120
 
 
hghg_166
 
 
Pro-Cycling
 
VitaminShop
 
 logowzr1_1169
 
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

 

sylwek2_-_kopia_524


Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!