Informacje techniczne dla uczestników Wyścigu Głównego.

 

--------------------------------------------------------------


Informacje z dnia 16.09.2017 r.


Wyścig Główny o godz. 15.45


1. Dojazd do miejsca zawodów i parkowanie.
Biuro zawodów będzie przy Aptece św. Stanisława ul. Bukowa 1, a start meta zaraz obok na ul. Wyzwolenia 11. Parking przy Urzędzie Gminy Suszec, ul. Lipowa 1.
Wszyscy uczestnicy którzy przyjadą na wyścig z kierunku Żory lub Pszczyna po godzinie 12.45, proszę aby w Suszcu kierowali się na ul. Baranowicką (na skrzyżowaniu z sygnalizacją dla pieszych), a następnie w lewo w ul. Pawła Godźka (w google maps Godźka). Na końcu tej ulicy będzie osoba zabezpieczająca trasę wyścigu i bedzie wpuszczała samochody na parking przy Urzędzie Gminy Suszec. Tam proszę parkować.

2. Pakiety startowe.
Każdy uczestnik wyścigu głównego otrzymuje talon na ciepły posiłek + napój, będzie grochówka i dla ewentualnych wegetarian makaron z twarogiem. Jeżeli pogoda pozwoli grilować, to będzie jeszcze opcja kiełbaski. Grochówki nie zabraknie, a makaron i kiełbaski do wyczerpania, więc kto pierwszy ten lepszy. Będzie także dla wszystkich kawa, herbata i woda bez ograniczeń. Niestety w tym roku ActivLab nie sponsoruje pakietów startowych, więc batony i żele we własnym zakresie. Jeżeli jednak w biurze zawodów pojawią się na stole batony i żele (mam info, że może coś się pojawi), to  można brać, nie obiecujemy jednak, że będzie dla wszystkich, możliwe że kto będzie wcześniej to skorzysta.
Po wyścigu będzie można skorzystać z ciepłego prysznica w Hali Sportowej w Suszcu ul. Szkolna 130A.


3. Osoby na liście rezerwowej.
Ponieważ dzisiaj nieczynne jest biuro w GOS Suszec, a wiemy że 5 osób czeka jeszcze na liście rezerwowej. Informuję, że te 5 osób z listy rezerwowej może jutro stawic się na starcie wyścigu. Część osób rezygnuje ze względu na pogodę i zwolniły się miejsca.

--------------------------------------------------------------

 

Informacja z dnia 13.09.2017 r.

 

 

Sporo osób trenuje na trasie niedzielnego wyścigu i pojawiły się pytania odnośnie drogi. Informuję więc, że trasę będziemy przygotowywać do wyścigu. Dwie wyrwy w asfalcie na ul. Wielodroga w Kryrach zostaną zaklejone. Podobnie na małej pętli dziura na ul. Cegielnianej. W miarę możliwości zostaną także zaklejone dziury na ul. Wyzwolenia, szczególnie te które mogą stwarzać zagrożenie. Skrzyżowania dróg zostaną wyzamiatane, aby maksymalnie zapewnić bezpieczeństwo podczas skrętów.
Skręt z ul. Wyzwolenia na ul. Lipową będzie się odbywać w części wyasfaltowanej, a nie jak w zeszłym roku na części brukowanej. Będzie to skręt na ul. Lipową ten bliżej ul. Pszczyńskiej.

 

--------------------------------------------------------------

Informacja z dnia 13.09.2017 r.

 


110 uczestników wyścigu głównego uregulowało opłaty startowej przelewem zgodnie z regulaminem. Kolejnych 10 uczestników zapisało się drogą telefoniczną.
Na tą chwilę jest lista rezerwowa, gdyb ktoś zrezygnował z udziału, to niezwłocznie będziemy informować osoby z listy rezerwowej.

 

 

Informacje nr 32 449-11-14, informacje: Zuzanna Kajda w godz. 7.15-15.15.


--------------------------------------------------------------

Informacja z dnia 05.09.2017 r.


Uczestników wyścigu głównego prosimy o uregulowanie opłaty startowej przelewem do 10.09.2017 r.

 

Po 11.09.2017 r. zgodnie z Regulaminem osoby które nie wpłaciły zostaną usunięte z listy na stronie pomiarów czasu. 

Jeżeli będą wolne miejsca (limit 120 zawodników) to po 11.09.2017 r. zapisy będą prowadzone już tylko pod nr 32 449-11-14, informacje: Marek Kret, Zuzanna Kajda.
--------------------------------------------------------------

Najbliższy etap

Sponsor tytularny

dsr_2017_logos-bia322e_800

Sponsor główny

activlab_sport_650runbike-logo_700

Sponsorzy

 
  logo_569
 
 
 
 

Współpraca

logo_157

logo-trzymajkolohd_2500logo_spac_120
 
 
hghg_166
 
 
Pro-Cycling
 
VitaminShop
 
 
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

 

sylwek2_-_kopia_524


Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!