SzmydCoaching

SzmydCoaching

18.01.2018

Po długiej zawodowej karierze postanowiłem zająć się tym co mnie w pracy kolarza zawodowego pociągało i pasjonowało zawsze najbardziej: przygotowaniem fizycznym i psychologicznym zawodnika.

Wiedzę i doświadczenie zdobyte przez 16 lat ścigania się w Word Tourowych drużynach kolarskich chcę przekazać dalej. Nie ważne czy ścigasz się na rowerze czy tylko jeździsz dla przyjemności. Ważne, że stawiasz sobie cele a ja pomogę Ci je osiągnąć.

Nie zatrzymując się tylko na zdobytej wiedzy praktycznej, wciąż się dokształcam i zdobywam jak największą wiedzę teoretyczną z zakresu fizjologi wysiłku sportowego i wszelkich aspektów z tym związanych. Od dwóch lat studiuję na WSKFiT w Pruszkowie, w zeszłym roku uzyskałem przy PZKol stopień Instruktora Sportu w kolarstwie oraz UCI Sport Director Diploma w Aigle w siedzibie UCI.

Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą na stronę szmydcoaching.com

"Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w kolarstwie wiem co to znaczy dobra organizacja wyścigu. Dlatego zachęcam do udziału w wyścigach całego cyklu Road Maratonu. Na tych, którzy zgromadzą najwięcej punktów czekają moje puchary Sylwestra Szmyda."

Sylwester Szmyd 


Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com