Terminy 2019

Terminy 2019

25.10.2018

Aktualnie trwają prace nad zasadami i kalendarzem wyścigów na 2019 rok. Będziemy na bieżąco publikować znane terminy wybranych imprez, aż do ich ostatecznego zatwierdzenia, co powinno nastąpić przed końcem roku. 

Juz teraz wiemy, że sezon rozpoczniemy w kwietniu wyścigiem i uphillem w Ustroniu oraz czasówką w Orzeszu. Maj to jak zwykle Klasyk Annogórski i polsko-słowacki wyścig w Ujsołach. Lubelska Vuelta w weekend Bożego Ciała to już tradycja, termin wypada po 20.06. Do tego dochodzą wyścigi w Wilczycach i czasówka w Sieroszewicach. Pętla Beskidzka odbędzie się ponownie w Wiśle tradycyjnie w pierwszy weekend lipca 6-7.07, a połowa wakacji należy do Przełomów Wisłoka w Beskidzie Niskim. Etapówka Road Trophy 16-18.08. Wrześniowe główne imprezy to Żmigrodzkie czasówki (7-8.09), Suszecki wyścig z Mistrzostwami Polski i finałowa, a jakże, Rajcza Tour kończąca sezon w górach.

Prócz stałych imprez cyklu szykujemy kilka nowych - mamy nadzieję - ciekawych propozycji, ale o tym nieco później ;-)

Propozycje terminów, sugestie co do formuły i lokalizacji oraz trasy (przemyślane oczywiście) publikujcie na naszym profilu FB lub posyłajcie bezpośrednio na e-mail koordynatora: wiesiek@roadmaraton.pl. Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com