Nagrody

Wartość łączna wszystkich nagród na GMP Masters i Cyklosport Goleszów 2019 wynosi 12.740 zł, w tym: 

  • Nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Rowerowych Cyclo Partner:

- 14 VOUCHERÓW o wartości 350 zł KAŻDY na 5 darmowych startów w 5 górskich edycjach cyklu Dobre Sklepy Rowerowe ROAD MARATON w sezonie 2020

- 14 VOUCHERÓW o wartości 210 zł KAŻDY na 3 darmowe starty w 3 górskich edycjach cyklu Dobre Sklepy Rowerowe ROAD MARATON w sezonie 2020

  • Nagrody ufundowane przez Hotel Podium i Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX dla uczestników Górskich Mistrzostwa Polski to 14 voucherów w tym:

- 7 x nocleg ze śniadaniem dla 2 osób w Hotelu Podium + 2 zabiegi krioterapii w CryoSpace o wartości 410 zł
- 7 x podstawowe badanie wydolnościowe + zabieg krioterapii w CryoSpace o wartości 290 zł

Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX

Badania wydolnościowe są podstawą do poznania procesów jakie zachodzą w naszym organizmie podczas wysiłku fizycznego. Wyznaczone strefy treningowe pomogą efektywniej osiągać cele treningowe, a regularnie wykonywane sprawdzają na jakim etapie jest Twoja forma i ukierunkują odpowiednio trening. Dla początkujących, którzy dopiero zaczynają polecamy sprawdzenie swojego zakresu tętna, w którym najlepiej spalana jest tkanka tłuszczowa. Ponadto pomożemy wyznaczyć Ci  podstawową przemianę materii (BMR), czyli ilość kalorii jaką potrzebuje Twój organizm do utrzymania funkcji życiowych - badania pomocne dla osób redukujących masę ciała. Badania skierowane dla kolarzy, biegaczy, triatlonistów, piłkarzy, tenisistów. Wszystkich sportów dyscyplin wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowo - szybkościowych jak również w grach zespołowych.

Link do zapisów na zabiegi krioterapii: https://jbg-2.perfectgym.pl/ClientPortal2/#/Login

Hotel Podium

Hotel *** Podium w Wiśle to kameralny obiekt o sportowym charakterze zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego beskidzkiego lasu, zaledwie 400m od Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Hotel rozpoczął działalność w grudniu 2013 roku po kapitalnym remoncie budynku.

Hotel dysponuje 15 komfortowymi pokojami z miejscami noclegowymi dla maksymalnie 43 osób. 3 pokoje 2 osobowe zostały niedawno wyposażone w system symulacji warunków wysokościowych (PODIUM3000 - pokoje hipoksyjne). Wszystkie pokoje wyposażone są w tarasy z widokiem na las. Restauracja hotelowa serwuje zdrową i pożywną kuchnię, idealną dla osób aktywnych oraz sportowców. Można również zamówić specjały kuchni regionalnej oraz dostosowane do różnego rodzaju diet.

To idealne miejsce przede wszystkim dla amatorów aktywnego wypoczynku oraz sportowców. Na terenie Hotelu znajdują się atrakcje niespotykane nigdzie indziej – trasa rowerowa MTB XC o długości 1200m, tor biegowy OCR z 25 przeszkodami, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, gdzie można przeprowadzić badania wydolnościowe, skorzystać z porad dietetyka oraz usług masażysty a także kriosauna CryoSpace, w której można schłodzić się do -140 st C. Ponad to do dyspozycji gości jest obszerna przechowalnia sprzętu sportowego, serwis rowerowy oraz myjka ciśnieniowa. Amatorów wędrówek i spacerów po górach z pewnością ucieszy fakt bezpośredniego dostępu do jednego z najbardziej widokowych szlaków turystycznych w Wiśle wiodącego przez pasmo Cieńkowa w stronę Baraniej Góry i Skrzycznego natomiast kolarzy preferujących jazdę po szosie - bezpośrednie sąsiedztwo kultowych podjazdów szosowych: Zameczek, Kubalonka, Salmopol, Ochodzita jak i wielu mniej znanych ale równie ciekawych.

Hotel *** Podium

43-460 Wisła; Os. Bajcary 13

tel. 48 33 855 50 78
tel. 48 603 920 402
email: dyrektor@hotelpodium.pl
www.hotelpodium.pl
www.facebook.com/hotelpodium
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com