13 kwietnia 2019 Orzesze (klasyfikacja nizinna)

Inauguracja sezonu 13 kwietnia 2019 roku, zapraszamy!

Tak jak i w poprzednich latach sezon cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton rozpoczynać będziemy w Orzeszu. Zawodnicy będą mogli sprawdzić się w Jeździe indywidualnej na czas na sprawdzonej i szybkiej 19km trasie.

Tak jak rok wcześniej liczyć będzie można na wspaniałą kolarską atmosferę oraz szybką, z bardzo dobrą nawierzchnią  i przede wszystkim w całości wyłączoną z ruchu trasę kolarską.

Przypominamy również, aby rejestrować się w systemie przez internet co ułatwi pracę i skróci czas oczekiwania przy rejestracji w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy

Niespecjanie sprzyjająca pogoda nie odstraszyła zawodniczek i zawodników przed startem w prologu: pierwszej edycji - jazdy indywidualnej na czas w Orzeszu. Dziękujemy wszystkim za udział, podjęcie trudów rywalizacji z zimnem i z rywalami, wielki szacun dla ponad setki uczetników! Ukłony dla wszytkich bez względu na wynik!! 

Wyniki oczywiście na stronie pomiaryczasu.pl 

Już niebawem, klasyk - Góra św. Anny w Leśnicy, 27 kwietnia w sobotę!

czytaj dalej

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych rano, przybyli dzisiaj do Orzesza i stworzyli kolarską atmosferę!

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz każdemu kto dojechał dzisiaj do mety tocząc walkę z czasem. Zimowe warunki nie sprzyjały rekordom, pokazały jednak kto solidnie przepracował zimę i będzie faworytem wyścigów w tym sezonie. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z wszystkimi w przyszłym roku przy pięknej słonecznej pogodzie 

Pełne wyniki jeszcze dziś na stronie: https://www.pomiaryczasu.pl/

czytaj dalej
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com