Podsumowanie Orzesza

Podsumowanie Orzesza

13.04.2019

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych rano, przybyli dzisiaj do Orzesza i stworzyli kolarską atmosferę!

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz każdemu kto dojechał dzisiaj do mety tocząc walkę z czasem. Zimowe warunki nie sprzyjały rekordom, pokazały jednak kto solidnie przepracował zimę i będzie faworytem wyścigów w tym sezonie. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z wszystkimi w przyszłym roku przy pięknej słonecznej pogodzie 

Pełne wyniki jeszcze dziś na stronie: https://www.pomiaryczasu.pl/Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu organizacyjnego tegorocznej edycji.

Sponsorom:
Miasto Orzesze https://orzesze.pl/
Force-Components Polska http://www.force-components.pl/
Laserhouse https://www.laserhouse.pl

Patronom:
Burmistrz Miasta Orzesze Mirosław Blaski
Starosta Powiatu Mikołowskiego Mirosław Duży

Patronom medialnym:
Gazeta Orzeska
Gazeta Twoje INFO

Oraz wszystkim służbom i wolontariuszom dzięki którym mogliście rywalizować na w pełni zamkniętej dla ruchu trasie, a także każdemu kto cały dzisiejszy dzień spędził pracując przy organizacji imprezy.
KPP Mikołów
KP Orzesze
OSP Woszczyce
Straż Miejska Orzesze
Młodzież Wszechpolska
2 Szczep Harcerski "Polana"

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Zdjęcia, filmy oraz inne relacje będziemy umieszczać na bieżąco w wydarzeniu oraz na stronie internetowej. Pragniemy was zaprosić również na wrześniowy Orzeski Bieg Uliczny oraz inne tegoroczne imprezy, o których dowiecie się z naszego fanpage'a Fundacja-Aktywni.

Do zobaczenia!

Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com