Warto do Ustronia!

Warto do Ustronia!

27.09.2019

Nie bez powodu najważniejszy obecnie cykl imprez szosowych dla amatorów w Polsce kończy się edycją w Ustroniu, mieście przyjaznemu kolarstwu. Do tego miasta zawsze warto przyjechać, zwłaszcze na ostatnią edycję, kończącą sezon 2019 i jednocześnie rozpoczynającą sezon 2020. Punkty z Ustronia zasilają generalkę górską na sezon 2020.

Organizatorzy przygotowali dla Was trasę, na zamkniętej dla ruchu pętli+ wieńczący cały wyścig podjazd na metę na górze Równica. Trasa ma wszystko, co prawdziwa kolarska impreza mieć powinna: górski profil, odpowiednie zabezpieczenie i metę usytuowaną tradycyjnie na samym końcu wspinaczki na Równicę. Wjechać na górę może każdy, ale dopiero wyścig rozgrywany w sportowym tempie, weryfikuje kto tak naprawdę po pokonaniu kilku „rundek” przez uzdrowiskową dzielnicę Zawodzie i Lipowiec zachował najwięcej sił na walkę z rywalem i grawitacją. Zachęcamy do przyjazdu zawodników z rodziną, przyjaciółmi, aby zostać nieco dłużej i skorzystać z rozrywek i atrakcji turystycznych Ustronia.

Więcej informacji o mieście i jego atrakcjach znajdziecie państwo na stronie internetowej www.ustron.pl.Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com