Inwestycje w Ustroniu!

Inwestycje w Ustroniu!

18.03.2019

To była długo oczekiwana przez nas wiadomość: ruszyły (nareszcie) gruntowne remonty i przebudowy dróg w Ustroniu, m.in. w rejonie Zawodzia, Lipowca, czyli tam gdzie przebiega trasa wyścigu. Dzięki temu trasa Pucharu Równicy w Ustroniu będzie biegła zdecydowanie po lepszych, bo nowych nawierzchniach na ulicy Źródlanej, Szpitalnej.

Ustroński wyścig zatem zamiast 11. maja odbędzie sie pod koniec sezonu 2019, na przełomie września i października, jako edycja finałowa! Dokładny termin zostanie podany jak tylko spłyną wszystkie informacje i dokumenty dotyczące inwestycji drogowych.

W miejsce Ustronia (11 maja) zapraszamy do Rajczy, na kultową, górską edycję w Beskidzie Żywieckim!

Uwaga: uczestnicy, którzy zarejestrowali się i opłacili wpisowe na 11 maja do Ustronia, a którym zmiana lokalizacji na Rajczę nie odpowiada, proszeni są o kontakt na e-mail dag@roadmaraton.pl z potwierdzeniem do wycofania zgłoszenia i zwrotu wpisowego do dnia 29.04.2019.Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com