Lipcowe zmagania

Lipcowe zmagania

15.06.2019

Po upalnej, bardzo udanej edycji "Doliną Opatówki" przyszedł czas na czasówkę w Sieroszewicach - jazda indywidualna na czas od lat poświęcona jest zmarłemu Markowi Łukasikowi, a odbędzie się tradycyjnie w Sieroszewicach 30 czerwca br. 

Tydzien później 6-7 lipca zapraszamy Was na 13. edycję Pętli Beskidzkiej - Memoriał Jana Ferdyna, zmarłego w 2010 roku, kiedy to zaistniał cykl Road Maraton. Jan był nie tylko wybitnym kolarzem-amatorem, ale także świetnym organizatorem, współtwórcą Pętli Beskidzkiej oraz inicjatorem cyklu RM.

14 lipca natomiast Pszczyna zaprasza uczestników cyklu na 12. Memoriał Kazimierza Gazdy. Będzie to pilotażowa edycja wyścigu kolarskiego dla amatorów, aspirująca do włączenia się w kalendarz imprez w sezonie 2020.

Ostatni weekend lipca to tradycyjnie 3. Przełomy Wisłoka, dwudniowa, górska impreza na fajnej 100 km trasie w Beskidzie Niskim, ze startem w Besku i metą w Puławach Górnych. 

  Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com