Żegnamy Krzysztofa Smołę

Żegnamy Krzysztofa Smołę

21.05.2019

Wczorajszego poranka w wieku 44 lat odszedł do domu Pana Krzysztof Smoła, franciszkanin, ksiądz, wielki przyjaciel i miłośnik kolarstwa. Ojciec Krzysztof Smoła ‒ polski franciszkanin zakorzeniony w liguryjskiej ziemi, wszystkim znany jako Cristoforo, miał szansę zostać pierwszym księdzem-kolarzem o światowej sławie. Krzysztof wiele razy uczestniczył w Road Trophy, razem z towarzysząca mu kibicującą, serdeczną Rodziną. Był, i na zawsze pozostanie, naszym przyjacielem, nie tylko dobrym zawodnikiem, ale osobowością, z którą każda chwila spędzonego czasu była zawsze przyjemnością. 

Tegoroczne, sierpniowe Road Trophy postanowiliśmy poświęcić Jego pamięci, a teraz nie pozostaje nam nic innego, jak w milczeniu łączyć się w smutku z Rodziną i bliskimi Krzysztofa w tym bolesnym i trudnym dla Nich czasie smutku i żałoby.Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com