12.06-14.06.2020 Parczew - Lubelska Vuelta (wyścig kilkuetapowy)

Etapowy wyścig szosowy zaliczany do klasyfikacji nizinnej cyklu odbywa się w dniach 12-14 czerwca 2020. Start w Lubelskiej Vuelcie to nie tylko możliwość konfrontacji z najlepszymi sprinterami cyklu, ale także szansa zyskania sporo punktów do generalki nizinnej!

Zapisy uruchomione, są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy do Parczewa! 

Sytuacja na dzień dzisiejszy stawia przed Nami zbyt wiele niewiadomych.
 
W obecnej chwili, na sześć tygodni przed planowanym startem DZIESIĄTEJ edycji " LUBELSKA VUELTA " nie mam dla Was miłych wiadomości.
 
Z uwagi na panująca sytuację epidemiologiczną i towarzyszące jej uwarunkowania jestem zmuszony ODWOŁAĆ WIELOETAPOWY WYŚCIG KOLARSKI "LUBELSKA VUELTA 2020" .
 
Poświęciłem dużo czasu i energii na tegoroczne przygotowanie wyścigu. Chciałbym, aby ta edycja była naprawdę niesamowitym wydarzeniem - DZIESIĄTA EDYCJA!!!. 
 
Mam nadzieję, że za rok sytuacja będzie całkiem inna i X edycja LUBELSKA VUELTA AD 2021 odbędzie się w dniach /mój zaplanowany termin/ 1-3 maja 2021.
 
Tymi zawodami będę się żegnał z organizacją wyścigów kolarskich. Na tą chwile nie mam następcy, który by był zainteresowany kontynuacją organizacji zawodów.

Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie, a we wszystkich sprawach piszcie na maila.

Pozdrawiam!
 
Włodek
Włodzimierz Oberda
Prezes
Parczewskiej Grupy Rowerowej
mail:biuro@lubelskavuelta.pl
tel.+48784826143
czytaj dalej
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com