25 lipca 2020 Puławy Górne k/Rymanowa - Przełomy Wisłoka (maraton/wyścig jednodniowy)

PRZEŁOMY WISŁOKA i PĘTLA MAGURSKA to PIERWSZE W SEZONIE wyścigi szosowe w ramach cyklu Dobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton!

Gospodarzami wyścigów jest aż 12 gmin Zagłębia Ambitnej Turystyki w Beskidzie Niskim: Besko, Bukowsko, Dębowiec, Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jaśliska, Komańcza, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Rymanów, Zarszyn.

Współorganizatorami są Beskidzkie Towarzystwo Turystyczne, dysponujące ośrodkiem narciarskim Kiczeraski, gdzie znajduje się meta wyścigu sobotniego "Przełomy Wisłoka" oraz MOSiR w Dukli, gdzie z terenu przy miejscowym stadionie piłkarskim w Dukli, odbędzie się start Pętli Magurskiej.


Pierwsza impreza w sezonie 2020 to 2-dniowe ściganie w pięknym i niezwykle przyjaznym kolarzom Beskidzie Niskim: Przełomy Wisłoka i Pętla Magurska w terminie 25 i 26 lipiec 2020.

Planowo odbęda się 2 wyścigi ze startu wspólnego z limitem 150 uczestników na dystansach 100 km w sobotę i 80 km w niedzielę lub awaryjnie, jeżeli nie będzie to możliwe z wiadomych względów: 2 jazdy indywidualne na czas, ale uwaga: na dystansach jakich w Road Maraton jeszcze nie było: 20 km (przewyższenie 370 m!) oraz 52 km (przewyższenie 820 m!)   

Szczegóły tras, regulamin, zapisy już na dniach!

  

 

czytaj dalej
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com