Pięknie było! Dziękujemy!

Pięknie było! Dziękujemy!

29.07.2020

Inauguracja sezonu 2020 za nami, a zatem kilka słów podsumowania: PIĘKNIE BYŁO!

Takiej ilości kibiców na trasie, pozytywnych emocji, dopingujących dzieciaków i seniorów, to nie ma chyba nigdzie w całym cyklu ;-)

Zdecydowalismy się ekperymatnalnie na połączenie w 1 weekend 2 odrębnych wyścigów: Przełomy Wisłoka (4. edycja) oraz Pętla Magurska (1. edycja), no i bomba: dopisała pogoda, dopisali Uczestnicy, daliśmy radę!   

Piekne, górskie trasy idące przez 12 atrakcyjnie położonych gmin Beskidu Niskiego, a do tego kilkanaście jednostek OSP, setki strażaków, kilkunastu policjantów, żołnierzy, pilotów, profesjonalny serwis techniczny i wiele innych zabezpieczeń to naprawdę niebywałe jak na wyścig kolarski dla amatorów!

Tradycyjna już trasa „Przełomów” jak i trasa nowa „Pętli Magurskiej” przypadły do gustu zdecydowanej większości uczestników, a drobne mankamenty w stanie nawierzchni na niektórych odcinkach dało się przeżyć: do poprawki za rok!

Fantastyczne jak zawsze relacje foto+video robili dla Was https://www.facebook.com/barbara.dominiak.foto oraz  From the Sky. Gorąco polecamy :)

Metą dnia 1 i bazą dla ekipy był super ośrodek https://www.facebook.com/Kiczeraskihttps://www.facebook.com/Kiczeraski

Profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu zapewniły jak zawsze https://www.facebook.com/pomiaryczasupl-386111508398889

Mieliśmy również dodatkową nagrodę: okazałe puchary ufundowane przez Kancelarię Prezydenta RP, które otrzymali najszybsi wśród mężczyzn i kobiet open: Tomasz Gajak (dublet Przełomy + Pętla) oraz Agata Wawrzaszek (Przełomy) i Agata Miękinia (Pętla), którym gratulujemy wysokiej formy!

Fantastyczna atmosfera, jaka panowała wśród zawodników każdego dnia oraz bardzo wysoki poziom sportowy, który prezentowało większość zawodników, tak długo czekających na swój pierwszy start w Road Maraton to dla nas ogromna zachęta, aby kontynuować organizację imprez w przyszłości.    

Dziękujemy zatem podwójnie za Wasz udział w wyścigach i do zobaczenia w Wiśle i Istebnej na dwóch czasówkach 15/16 sierpnia 2020!Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com