Podsumowanie ankiety

Podsumowanie ankiety

10.02.2020

Poniżej krótkie podsumowanie i najważniejsze wnioski z ankiety dotyczącej sezonu 2020.Jak oceniasz swoje zadowolenie związane ze swoimi startami w 2019?

Najwięcej osób odpowiedziało ocenami 4 i 5, które stanowiły łącznie 75% wybranych odpowiedzi.

Jak oceniasz ogólną organizację wyścigów?

Biuro Zawodów, Trasy, Zabezpieczenie, Bufety, Obsługa i atmosfera odnotowało przewagę ocen wysokich. Pakiety startowe i Nagrody najwięcej zyskało ocen średnich. Żadna pozycja nie odnotowała przewagi ocen niskich.  

Jaka Twoim zdaniem powinna być klasyfikacja indywidualna cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton w sezonie 2020?

Zdecydowana przewaga, bo ponad 80% wybrało klasyfikację z podziałem na górską i nizinną, co oznacza pozostawienie tych klasyfikacji w sezonie 2020 bez zmian.

Przypominamy też, że finał klasyfikacji nizinnej odbędzie się w Żmigrodzie (jazda indywidualna na czas), natomiast górskiej w Ustroniu (uphill na Równicę – jazda indywidualna na czas). 

Ile imprez powinno być branych pod uwagę do klasyfikacji indywidualnej w sezonie 2020?

Na to pytanie odpowiedzi podzieliły się równomiernie po połowie: ok. 50% z Was proponuje wszystkie do generalki i mniej więcej tyle samo określoną liczbę, co utrudnia nam podjęcie decyzji. Będziemy temat jeszcze analizować i poinformujemy Was o ostatecznej decyzji do końca lutego br.

Sponsor tytularny cyklu Dobre Sklepy Rowerowe przeznacza na nagrody określoną pulę w formie bonów. Jak Twoim zdaniem nagrody powinny być przydzielane?

Najwięcej ankietowanych wybrało „za zajęte miejsca”, następnie „losowo”, łącznie prawie 80% odpowiedzi i zgodnie z Waszymi opiniami, w miarę dostępnych środków finansowych, będziemy nagradzać za zajęte miejsca i częściowo losowo.

W sezonie 2020 sponsorem tytularnym będzie nadal nasz wieloletni partner, firma VELO z Gliwic, właściciel sieci Dobrych Sklepów Rowerowych i dystrybutor wielu znakomitych marek, takich jak: TACX, FINISHLINE, VITTORIA, SIDI, MET, AUTHOR, ACCENT.

Jak powinna wyglądać 3-dniowa Etapówka Road Trophy w terminie 14-16.08.2020?

Przewaga zdecydowana dla 3 etapów, z tym że 45% odpowiedzi to 2 wyścigi + 1 czasówka, z kolei 30% wybrało 3 wyścigi ze startu wspólnego. W 2020 roku święto 15 sierpnia wypada w sobotę, zatem zgodnie z Waszymi odpowiedziami na Road Trophy składać się będą 3 etapy: 1 czasówka (w piątek popołudniu) i 2 wyścigi ze startu wspólnego (sobota, niedziela). Przypominamy, że do kalendarza imprez dochodzi w tym roku kolejna etapówka - Przełomy Wisłoka obejmować będą 2 etapy na 2 różnych trasach w terminie 25-26 lipca.

 

Dziękujemy jeszcze raz za ankiety. Cykl Road Maraton trwa nieprzerwanie 10 lat przede wszystkim dzięki Wam, samym uczestnikom! Wiele w tym czasie powstało różnych projektów, wiele z nich już nie ma, ale dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu wielu ludzi Nasz wspólny Road Maraton trwa i ma się coraz lepiej ;-).

W sezonie 2020 czeka na Was kilka nowości i niespodzianek. Terminy i lokalizacje znacie od dawna, ale w temacie niespodzianek potrzymamy Was jeszcze trochę w niepewności!

Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com