Uphill-e Olza i Wisełka

Uphill-e Olza i Wisełka

06.08.2020

Za nami 2 fajne wyścigi w atrakcyjnym Beskidzkie Niskim na ful-wypasie, a przed nami kolejne 2 imprezy: tym razem w formie jazdy indywidualnej na czas! Trasy niedługie, bo liczące niecałe 7 km, z pozoru łatwizna, ale ich górski zmienny profil to prawdziwy sprawdzian dla górali. Bo jak tu rozłożyć siły, gdy po drodze są lekkie podjazdy, strome podjazdy, zjazdy i ciągła zmiana tempa, nie licząc wielu zakrętów. Trasy w pełni zabezpieczone po idealnych asfaltach w otoczeniu pięknych beskidzkich lasów, nie mówiąc o wyjątkowych widokach na prawdziwe Góry!

Baza zawodów w jednym miejscu, czyli dla Was idealnie: Karczma OLZA w Istebnej, na wypasie, zobaczcie sami https://www.karczmaolza.pl/

Bogate pakiety, darmowe posiłki, pula nagród do zdobycia to aż 4000 zł, w tym bony Dobrych Sklepów Rowerowych!

Wszystko oczywiście z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego, co przy czasówce akurat łatwo zrealizować, także startujemy bez obawy i ściemy pod hasłem "Żadna zaraza nie pokona kolarza"!

Zapisujcie się migiem póki obowiązuje zniżkowe wpisowe, zapraszamy do Wisły i Istebnej na 15/16 sierpnia 2020!Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com