Dobre i nie dobre wieści

Dobre i nie dobre wieści

22.06.2021

Dobre i nie dobre wieści z ostatniej chwili:

Najpierw te niedobre ...

Kolejna edycja Klasyka Annogórskiego na Górze Św. Anny nie odbędzie się niestety 3 lipca. Zostaliśmy początkiem sezonu zmuszeni sytuacją w kraju do przesunięcia terminu na maj, następnie na lipiec tego roku. Wydawało się wtedy, że wszystko się uda, ale niestety z wielu przyczyn nie udało nam się w porę uporać z przygotowaniem kompletu dokumentacji koniecznej do uzyskania zezwolenia i wszystkimi sprawami przygotowawczymi i organizacyjnymi.   

Na tę chwilę Klasyk Annogórski zostaje zawieszony (nie odwołany!), zapisy wstrzymane, ponieważ zarówno organizatorom, jak i gospodarzowi imprezy: Gminie Leśnica bardzo zależy na tym, aby ten klasyczny i lubiany przez Was wyścig został w tym roku zorganizowany. O możliwym, jesiennym terminie poinformujemy Was jak tylko to będzie możliwe.

A teraz dobre wiadomości:

Sezon 2021 rozpoczynamy 31 lipca w sobotę na zmienionej, ciekawszej, bardziej górskiej trasie 5. edycji "Przełomów Wisłoka" oraz dzień później, 1 sierpnia na zupełnie nowej, równie górskiej i ciekawej 2. edycji "Pętli Magurskiej".

Zapisy już uruchomione na pomiaryczasu.pl, regulamin, przebieg tras - wszystko na stronie roadmaraton.pl

Zapraszamy!    Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com