Inauguracja sezonu 22 kwietnia, zapraszamy!

Tak jak i w poprzednich latach sezon cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton rozpoczynać będziemy w Orzeszu. Zawodnicy będą mogli sprawdzić się w Jeździe indywidualnej na czas na sprawdzonej i szybkiej 19km trasie.

Tak jak rok wcześniej liczyć będzie można na wspaniałą kolarską atmosferę oraz szybką, z bardzo dobrą nawierzchnią  i przede wszystkim w całości wyłączoną z ruchu trasę kolarską.

Przypominamy również by rejestrować się w systemie przez internet co ułatwi pracę i skróci czas oczekiwania przy rejestracji w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy

// Organizatorzy

 

 

Galerie z Orzesza

24.04.2017

Galeria 2017

Film #1 (autor Robert Neumann) : LINK

Galeria #1 (autor Rafał Wujec) : LINK

Galeria #2 (autor Dariusz Wyrobek) : LINK

więcej

Utrudnienia w ruchu dla mieszkańców

13.04.2017

Fundacja – Aktywni informuje, iż w dniu 22.04.2017r. (tj sobota) w godzinach od 1230 – 1530 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym polegające na wyłączeniu z ruchu ulicy S. Batorego, L. Pisarka, S. Czarnieckiego, Grunwaldzka, Klubowa, Akacjowa, Bolesława Chrobrego (do lasu w Mościskach) w związku z odbywającymi  się Mistrzostwami Orzesza w Kolarstwie.
Ponadto uprasza się właścicieli psów o zatrzymanie ich na czas trwania imprezy na terenie posesji.

Organizatorzy przepraszają mieszkańców za w/w utrudnienia.

więcej

Startujemy w Orzeszu!

11.04.2017

Inauguracja sezonu 22 kwietnia, zapraszamy!

Tak jak i w poprzednich latach sezon cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton rozpoczynać będziemy w Orzeszu. Zawodnicy będą mogli sprawdzić się w Jeździe indywidualnej na czas na sprawdzonej i szybkiej 19 km trasie.

Tak jak rok wcześniej liczyć będzie można na wspaniałą kolarską atmosferę oraz szybką, bardzo dobrą nawierzchnią  i przede wszystkim w całości wyłączoną z ruchu trasę kolarską.

Przypominamy również by rejestrować się w systemie przez internet http://www.pomiaryczasu.pl/ co ułatwi pracę i skróci czas oczekiwania przy rejestracji w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy!

więcej

Najbliższy etap

Sponsor tytularny

dsr_2017_logos-bia322e_800

Sponsor główny

activlab_sport_650runbike-logo_700

Sponsorzy

 
  logo_569
 
 
 
 

Współpraca

logo_157

logo-trzymajkolohd_2500logo_spac_120
 
 
hghg_166
 
 
Pro-Cycling
 
VitaminShop
 
 
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

 

sylwek2_-_kopia_524


Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!