W cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton obowiązuje generalna zasada dotycząca nagradzania: zwycięzcy za miejsca od 1 do 3 lub od 1 do 5 otrzymują trofea sportowe (puchary lub medale) bez prawa do nagród rzeczowych o większej wartości. Natomiast nagrody w formie bonów pieniężnych o różnej wartości wędrują do uczestników bez względu na wynik. "Bony za starty" to innowacyjna forma nagradzania uczestników za udział, za aktywność, gdzie wynik sportowy, choć ważny, nie jest tak istotny! Wszystkich "łowców" nagród zapraszamy do udziału w innych imprezach, w cyklu DSR_RM trzymamy się idei propagowania kolarstwa wśród amatorów, nie nastawionych na zysk i korzyści materialne.

Kierując się powyższą filozofią w sezonie 2017 wraz z sponsorem cyklu przygotowaliśmy bonusy dla zawodników którzy zaliczą 3, 6 lub 9 i więcej imprez. Po trzecim starcie otrzymacie eBon o wartości 50zł. Po zaliczeniu w sumie 6 startów kolejny eBon o wartości 50 zł. W końcu po zaliczeniu 9 imprez najbardziej wartościowy eBon o wartości 200zł. Otrzymane bony można sumować więc łącznie umożliwia to zebranie eBonów o wartości 300 zł.

Aby otrzymać eBony należy zarejestrować się na stronie ssl.velo.pl z wykorzystaniem kodu, który Wam przekażemy. Po zamknięciu klasyfikacji generalnej poinformujemy zarejestrowanych o wygenerowaniu należnych eBonów. Rejestracja jest bardzo krótka i wymaga jedynie kilku minut. Pamiętajcie aby dla pewności podać numer telefonu, to wtedy otrzymacie informacje o wygenerowaniu bonów również poprzez sms.

Najbliższy etap

Sponsor tytularny

dsr_2017_logos-bia322e_800

Sponsor główny

activlab_sport_650runbike-logo_700

Sponsorzy

 
  logo_569
 
 
 
 

Współpraca

logo_157

logo-trzymajkolohd_2500logo_spac_120
 
 
hghg_166
 
 
Pro-Cycling
 
VitaminShop
 
 
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

 

sylwek2_-_kopia_524


Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!