KOLARSKIE PARY JUŻ NIEBAWEM W ŻMIGRODZIE

Sezon wyścigów kolarskich z cyklu Road Maraton Dobre Sklepy Rowerowe 2017 wielkim pędem zbliża się do mety. W sumie w tym roku kalendarzowym ma odbyć się 15 startów tej rangi, a wielkimi krokami zbliżamy się do 13 zawodów z tegorocznego kalendarza, czyli jazdy parami na czas o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego.


Już 10 września bieżącego roku do Żmigrodu zjadą się miłośnicy kolarstwa szosowego, aby po raz kolejny zmierzyć się z atestowana trasą asfaltową, która trzeba pokonać w parach. Przypomnijmy, że to już 12 edycja tych zmagań kolarskich w Żmigrodzie. Uczestnicy będą mieli do pokonania tradycyjnie odcinek 19,5 kilometra. Start znajdował się będzie przy miejscowym Ośrodku Sportu i Rekreacji skąd zawodnicy wyruszą do Rudy Żmigrodzkiej. Tam na półmetku znajdować się będzie punkt zwrotny, po ominięciu którego każda kolarska para będzie musiała wrócić do Żmigrodu. Trasa w całości pokryta jest asfaltem i będzie zabezpieczona przez Policję, jak i Ochotniczą Straż Pożarną. Wyścig ten oczywiście będzie obsługiwała profesjonalna firma, która dokona elektronicznego pomiaru czasu przejazdu każdego duetu i przypomnijmy, że zapisywany jest czas uzyskany przez drugiego zawodnika z drużyny. Organizatorzy tych zmagań kolarskich przygotowali nagrody dla trzech najlepszych duetów z 10 kategorii wiekowych (6 męskich i 4 żeńskie). Oczywiście każdy zawodnik otrzyma numer startowy, napój chłodzący oraz ciepły posiłek. Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie żmigrodzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i będzie otwarte od godz. 8.00. Tak więc 10 września miłośników kolarstwa szosowego Żmigród zaprasza z wielką szczerością i atrakcyjnością. Poniżej przedstawiamy warunki uczestnictwa oraz zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Prawo startu w cyklu mają osoby powyżej 15 roku życia, bez względu na płeć, obywatelstwo, przynależność klubową, posiadane licencje itp., które dokonają rejestracji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej www.pomiaryczasu.pli zastosują się do regulaminu rozgrywanej imprezy. W uzasadnionym przypadku zapisy w dniu imprezy od 8:00 do 10:00 w biurze zapisów.

  2. Wpłacą wpisowe w wysokości 40 zł od każdego startującego zawodnika na konto ZPK Żmigród ul. Wrocławska 12, 55-140 Żmigród Nr konta 30 9598 0007 0019 5953 2000 0004z dopiskiem „kolarskie pary 2017” lub w uzasadnionym przypadku dokonają wpłaty w biurze zawodów od godz. 8.00 do godz. 10.00 w dniu imprezy.

  3. Podpiszą oświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich i wyrażą pisemną zgodę na uczestnictwo wyłącznie na własną odpowiedzialność.

  4. Przy weryfikacji w biurze zawodów przedstawią dokumenty tożsamości zgłaszanej pary oraz przestawia dowód wpłaty wpisowego.

  5. W celu otrzymania faktury, fakt ten należy zgłosić przed wydrukowaniem paragonu.

  6. Zgłoszona do wyścigu para otrzyma kolejny po sobie nr np. 3-4, 21-23, 89-90 itp.

  7. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego.

 

                                                                                                                                                           Grzegorz Paryna

Kolarskie pary w Żmigrodzie

29.08.2017

KOLARSKIE PARY JUŻ NIEBAWEM W ŻMIGRODZIE

Sezon wyścigów kolarskich z cyklu Road Maraton Dobre Sklepy Rowerowe 2017 wielkim pędem zbliża się do mety. W sumie w tym roku kalendarzowym ma odbyć się 15 startów tej rangi, a wielkimi krokami zbliżamy się do 13 zawodów z tegorocznego kalendarza, czyli jazdy parami na czas o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego.


więcej

Najbliższy etap

Sponsor tytularny

dsr_2017_logos-bia322e_800

Sponsor główny

activlab_sport_650runbike-logo_700

Sponsorzy

 
  logo_569
 
 
 
 

Współpraca

logo_157

logo-trzymajkolohd_2500logo_spac_120
 
 
hghg_166
 
 
Pro-Cycling
 
VitaminShop
 
 
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

 

sylwek2_-_kopia_524


Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!