Czasowy weekend 12/13 lipca

07.07.2014

Najbliższy weekend to gratka dla "czasowców"! 12 lipca w sobotę II. edycja Mistrzostw Gatty w Zduńskiej Woli, a dzień później 13 lipca kultowa jazda na czas w Sieroszewicach! Te dwie lokalizacje znajdują się blisko siebie, do 1,5 godz. jazdy autem, dlatego warto pokusić się o 2-dniowy weekend startowy! Więcej informacji w zakładkach poszczególnych edycji cyklu.

Ważny komunikat od Organizatorów: Ponieważ Nasza CZASÓWKA rozgrywana będzie jako etap cyklu Road Maratonu po raz pierwszy, gorąco prosimy , nie opuszczajcie Nas przed dekoracją zwycięzców. Jako Organizator dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zawody były atrakcyjne i zyskały szanse wpisania na stałe do kalendarza imprez z tego cyklu. Ważne dla Nas jest, aby osoby które swoim wkładem przyczyniły się do powstania tego wyścigu miały satysfakcję nie tylko z wysokiego poziomu sportowego, ale też z frekwencji zarówno podczas zawodów, jak i podczas części oficjalnego wręczania nagród. PROSIMY ZOSTAŃCIE Z NAMI DO KOŃCA!!!

więcej

Najbliższy etap

Sponsor tytularny

Sponsorzy

ACTIVLAB
 
bliz_active_eyewear_1669
 
  
logo_epompa_na_www_1405
 

rowery_moser_640

Współpraca

logo_spac_120

logo-trzymajkolohd_2500turnusy_treningowe_640
 
Pro-Cycling
VitaminShop
 male_do_www_921
 blogrowerowy_800x560_801_01

 

Sylwester Szmyd -przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie 2014 zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu. Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!