20 maja 2023 Ustroń - Uphill Równica  (czasówka)

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom Pucharu Równicy 2023!

Za nami dwa krótkie, ale intensywne zmagania na beskidzkich podjazdach: najpierw z Ustronia na Równicę, następnie z Wisły Czarnego przez Stecówkę na Szarculę/Kubalonkę.

W Ustroniu po raz pierwszy organizatorzy zastosowali formułę "start wspólny kategoriami wiekowymi" na wzór czeskich imprez uphill-owych, co spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród większości zawodniczek i zawodników.

I tak na mecie przy Gościńcu Równica pierwsze w swoich kategoriach zameldowały się panie: Izabela Włosek K4, Sylwia Kubala-Śliwka K3, Kamila Sojka K2, Emilia Pluta K1. W męskich kategoriach natomiast: Michał Kamecki kat. M, Maciej Potucha kat. A, Piotr Kukla kat. B, Patrycjusz Urbanek kat. C, Piotr Drela kat. D i Piotr Brzózka kat. E.

Sponsorzy i partnerzy imprezy, którym dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie: Miasto Ustroń - Wydział Kultury Sportu i Rekreacji, sponsor tytularny Dobre Sklepy Rowerowe oraz gospodarz - Gościniec Równica.

Trasę perfekcyjnie zabezpieczyły: Wydział Ruchu Drogowego KPP w Cieszynie, Komisariat Policji w Ustroniu oraz Straż Miejska Ustroń. 

Pomiar czasu i obsługę techniczną równie perfekcyjnie przeprowadziła ekipa z www.Pomiaryczasu.pl  

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć od Natalii Orzech na naszym FB 

Wyniki na stronie Pomiaryczasu.pl.

czytaj dalej

Na Równicę startujemy wspólnie kategoriami wiekowymi, zgodnie z regulaminem i ogólnymi zasadami cyklu:

K4: 10:10
K3: 10:12
K2: 10:14
K1: 10:16
M: 10:18
E: 10:20
D: 10:22
C: 10:24
B: 10:26
A: 10:28

Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal do kolekcji oraz słodki poczęstunek serwowany przez naszego partnera - Gościniec Równica.

Do zobaczenia na starcie!

czytaj dalej
Sylwester Szmyd