21 maja 2023 Wisła - Uphill Wisełka (czasówka)

Za nami dwa krótkie, ale intensywne zmagania na beskidzkich podjazdach: najpierw z Ustronia na Równicę, następnie z Wisły Czarnego przez Stecówkę na Szarculę/Kubalonkę.

W Wiśle za zgodą Nadleśnictwa Wisła i możliwości skorzystanie z dróg administrowanych przez Lasy Państwowe starty odbywały się indywidualnie w odstępach 1-minutowych. 

Malownicza trasa wiślańskiej czasówki liczy 6,4 km / suma podjazdów +266 m / zjazdów -30 m.  

I tak na mecie przy "Dorkowej Skale" nad przeł. Szarcula pierwsze w swoich kategoriach zameldowały się panie: Izabela Włosek K4, Katarzyna Janota K3, Kamila Sojka K2, Emilia Pluta K1. W męskich kategoriach natomiast: Michał Kamecki kat. M, Paweł Szymała kat. A, Piotr Kukla kat. B, Patrycjusz Urbanek kat. C, Piotr Drela kat. D i Szczepan Płusa kat. E.

Sponsorzy i partnerzy imprezy, którym dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie: Miasto Wisła - fundator pucharów dla zwycięzców, Dobre Sklepy Rowerowe - wieloletni sponsor tytularny cyklu Road Maraton, Hotel Podium, który ufundował dla uczestników vouchery na podstawowe badania wydolnościowe oraz udostepnił swój obiekt na ceremonię dekoracji, a także Nadleśnictwu Wisła udostępniającemu drogi dla imprez Road Maraton.

Impreza odbyła sie pod patronatem pana Tomasza Bujoka - burmistrza Miasta Wisły.

Pomiar czasu i obsługę techniczną równie perfekcyjnie przeprowadziła ekipa z www.Pomiaryczasu.pl  

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć na FB 

Wyniki na stronie Pomiaryczasu.pl.

czytaj dalej
Sylwester Szmyd