16.08-18.08.2019 Beskidy - Road Trophy (klasyfikacja górska)

 

 

Prawie setka uczestników zmagała się z trasami 10 edycji Road Trophy, najtrudniejszej, jedynej w swoim rodzaju górskiej etapówki w Polsce. 3 etapy dały łącznie "tylko" 200 km, ale aż 5000 metrów przewyższeń, co sprawia że Road Trophy jest wyjątkowe i każdy, kto ukończył jest zwycięzcą, bez względu na zajęte miejsce w kategorii.

Zapraszmy na gorąco do śledzenia profilu FB gdzie prezentujemy foto-video, a wkrótce szersze relacje.

czytaj dalej

Biuro zawodów: Istebna Zaolzie (ośrodek sportowo-rekreacyjny) czynne 16.08.2019 (piątek) w godz. 12:00 – 15:00

Odprawa techniczna – 15 minut przed startem do etapu

16.08.2019 piątek

Etap 1 - start godz. 16:00

Start: Istebna Zaolzie, Meta: Koczy Zamek 

17.08.2019 sobota

Etap 2 – start godz. 11:00

Start: Istebna Zaolzie, Meta: Tyniok

godz. 17.00 - spotkanie dla WSZYSTKICH uczestników i zaproszonych gości, przy kawie i domowym cieście, na spotkaniu m.in. wspominać będziemy zmarłego Krzysztofa Smołę, prezentacje i wykład trening EMS, BEMER, masaże i okazja do wymiany doświadczeń oraz składania propozycji do cyklu Road Maraton 2020.  

18.08.2019 niedziela

Etap 3 – start godz. 9:00

Start: Istebna Zaolzie, Meta: Koczy Zamek

godz. 14:00 - Dekoracje Generalki

godz. 15:00 - zakończenie

Informacje o bufetach na trasie i mecie Road Trophy 

czytaj dalej

Start do 10 jubileuszowej edycji Road Trophy już niebawem! Z niecierpliwością czekamy na te jedyne, niepowtarzalne kolarskie zmagania po trasach pogranicza polsko-czesko-słowackiego, które rozpoczynamy 16 sierpnia! Trwają intensywne przygotowania organizacyjne, zwłaszcza w zakresie prowadzonych tras, które w tym roku zapowiadają się ciekawie po wieloma względami!

Aktualne trasy 10. edycji znajdziesz TUTAJ 

Po aktualizacji dystans całkowity 3 etapów wynosi 203 km, a sumy podjazdów wynoszą w całości 5060 m. 

czytaj dalej

Tegoroczna edycja Road Trophy to nie tylko możliwość ścigania na górskiej etapówce w Beskidach przez pogranicze 3 krajów, ale również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w suplementacji, terapii naczyniowej i elektro-stymulacji mięśniowej.

Organizatorzy nawiązali współpracę z partnerami: Zdrowy Biznes, FUTURE FIT DAY SPA, DIANTHUS DAY SPA, których specjaliści zaprezentują teoretyczne i praktyczne możliwości zastosowania innowacyjnych i bezpiecznych terapii dla sportowców, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej.

  

czytaj dalej

Właśnie ruszyły zapisy na Road Trophy, jedynej i niepowtarzalnej górskiej etapówki, której kolejna edycja składa się z 3 etapów - wyścigów ze startu wspólnego.

Etapowy i górski wyścig organizowany na pograniczu polsko-czesko-słowackim należy do jedynych tego typu w tej części Europy.

Na RT 2019 nie zabraknie oczywiście grupy Paxx Global Cycling z Belgii, która już zapowiedziała swój udział i walkę o czołowe lokaty w generalce!

Tradycyjny termin połowy sierpnia sprzyja ściganiu przy dobrej pogodzie, a więc szykujmy się na:

etap 1 - 16.08.2019 (piątek) - Beskid Śląski, Żywiecki

etap 2 - 17.08.2019 (sobota) - trasa polsko-słowacka

etap 3 - 18.08.2019 (niedziela) - trasa polsko-czeska

Projekty tras już znajdują sie na stronie.

czytaj dalej
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com