Trening EMS, BEMER

Trening EMS, BEMER na Road Trophy,

17.07.2019

Tegoroczna edycja Road Trophy to nie tylko możliwość ścigania na górskiej etapówce w Beskidach przez pogranicze 3 krajów, ale również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w suplementacji, terapii naczyniowej i elektro-stymulacji mięśniowej.

Organizatorzy nawiązali współpracę z partnerami: Zdrowy Biznes, FUTURE FIT DAY SPA, DIANTHUS DAY SPA, których specjaliści zaprezentują teoretyczne i praktyczne możliwości zastosowania innowacyjnych i bezpiecznych terapii dla sportowców, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej.

Chcielibyśmy przedstawić ofertę kilku systemów wspomagających organizm.

NATURE’S SUNSHINE PRODUCTS (NSP) Suplementy dla sportowców i nie tylko. Najprostsza i najlepsza na rynku oferta dla zdrowia oraz biznesu.

https://PL4318052.e-naturessunshine.com

Zestaw sport rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej

https://e-naturessunshine.com/pages/zestaw-sport,312.html?__language=pl

Fizykalna Terapia Naczyniowa BEMER. https://zdrowybiznes.bemergroup.com/pl

Jest to terapia przywracająca cykl skurczów w kapilarach naczyń włosowatych mających bezpośredni wpływ na odżywienie i dotlenienie komórki przez co wpływa na regenerację całego organizmu. Jedyna terapia na świecie uznana przez NASA. Główne korzyści z terapii: 27% szybsza naczynioruchowość, 29% lepszy rozdział krwi w mikro-naczyniach, 31% silniejszy powrót żylny, 29% większe wykorzystanie tlenu.

X-BODY terapia EMS – czyli elektro stymulacja mięśniowa

https://dianthus-dayspa.pl/trening-ems-x-body/

trening EMS X-Body - najnowocześniejsza forma treningu. Elektrostymulacja mięśniowa pozwala na dużo szybsze efekty bez konieczności ciężkiego katowania się ciężarami. Dzięki innowacyjnym technologią trening EMS pozwala na bezpieczne treningi, które nie obciążają stawów, co redukuje ryzyko kontuzji. Elektrody rozmieszczone anatomicznie pozwalają, na dużo lepszy i wydajniejszy trening, Całość trwa od 20 do 30 minut w zależności od rodzaju treningu.

Te trzy elementy pozwalają na właściwe, bezpieczne i efektywne korzystanie z życia zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów oraz każdego kto ceni sobie zdrowie.

Dla uczestników Road Trophy oferujemy krótki wykład oraz możliwość skorzystania z terapii jak i pomocy masażysty i fizjoterapeuty.

Zdrowy Biznes SP z O.O.

FUTURE FIT DAY SPA SP z O.O.

DIANTHUS DAY SPA S.C.

Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com