Rejestracja od 20 lutego!

Rejestracja od 20 lutego!

13.02.2019
20 lutego od godz. 12:00 ruszają zapisy na kwietniowe i majowe edycje cyklu Road Maraton w sezonie 2019!
 
Rejestracja na Lubelską Vueltę już trwa, natomiast otwarcie formularzy nastąpi do pozostałych imprez: Orzesza (13.04), Góry św. Anny (27.04), Ustronia (11.05) i Ujsoły-Novot (25.05). Otwarcie rejestracji pozostałych edycji nastąpi po zatwierdzeniu wszystkich regulaminów, najpewniej w marcu 2019. 
 
Mamy dla Uczestników w tym sezonie spore ułatwienie, ponieważ po zakończeniu rejestracji na wybraną imprezę udostępniona została e-płatność. Wystarczy tylko kliknąć, a operator dotpay przekieruje Was na stronę banku, skąd bezpośrednio, bez konieczności wpisywania nazw i numeru konta, można dokonać błyskawicznego przelewu tytułem opłaty startowej. Uczestnicy, którzy nie skorzystają z e-płatności dokonywać będą przelewu tradycyjną metodą: szczegóły w regulaminach poszczególnych imprez.

Jedna ważna rzecz: pamiętajcie, że im wcześniej dokonacie opłaty tym taniej! Trzeba tylko pilnować terminów, aby "nie przegapić" pierwszych, zniżkowych opłat!

Kolejną, oczekiwaną nowością w tym sezonie będą bezzwrotne. mocowane do sztycy numery startowe, co pewno ucieszy wielu z Was :-)
   Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com