Drużyny

Aktualna na 14.04.2018 lista drużyn zgłoszonych do klasyfikacji generalnej cyklu:

TEAM ZAWODNIK
Agregaty EPS System Glazer Renata     KAPITAN
Agregaty EPS System Glazer Tomasz
Agregaty EPS System Grabowy Tomasz
Agregaty EPS System Leśniak Ryszard
   
Bike Atelier Team A Juszkiewicz Żaneta
Bike Atelier Team A Kapuściński Michał
Bike Atelier Team A Kapuściński Rafał
Bike Atelier Team A Leśniewski Michał
Bike Atelier Team A Łata Paweł
Bike Atelier Team A Mazurek Patryk
Bike Atelier Team A Rosa Jerzy
Bike Atelier Team A Zając Olek    KAPITAN
   
Bike Atelier Team B Adamczyk Marcin
Bike Atelier Team B Herman Jarosław
Bike Atelier Team B Kerth Agnieszka
Bike Atelier Team B Kubuszok Marek
Bike Atelier Team B Leśniewski Dariusz
Bike Atelier Team B Surmacz Sebastian
Bike Atelier Team B Turski Michał
Bike Atelier Team B Żaba Igor
   
BIKEHEAD Herda Tomasz
BIKEHEAD Hyrchel Łukasz
BIKEHEAD Kubicki Jakub
BIKEHEAD Kupiec Robert
BIKEHEAD Moneta Marcin
BIKEHEAD Reszka Marcin
BIKEHEAD Staniszewski Piotr  KAPITAN
BIKEHEAD Tomala Łukasz
BIKEHEAD Ziebro Grzegorz
   
BIKEHEAD 2 Darmosz Mikołaj
BIKEHEAD 2 Janik Bartosz
BIKEHEAD 2 Kotwica Damian
BIKEHEAD 2 Leniart Robert
BIKEHEAD 2 Nowak Tomasz
BIKEHEAD 2 Raczyński Paweł
BIKEHEAD 2 Sójka Paweł
   
Black Horse Team Banasiak Janusz
Black Horse Team Fikus Marek
Black Horse Team Kasprzyk Andrzej
Black Horse Team Matoszko Filip   KAPITAN
Black Horse Team Matula Krzysztof
   
Ebicom PM Bike Racing I Team Bieleń Mateusz
Ebicom PM Bike Racing I Team Domagała Patryk
Ebicom PM Bike Racing I Team Grzempa Jan
Ebicom PM Bike Racing I Team Kwiatkowski Mateusz   KAPITAN
Ebicom PM Bike Racing I Team Ostrowski Dariusz
Ebicom PM Bike Racing I Team Sucha Małgorzata
Ebicom PM Bike Racing I Team Uchański Paweł
Ebicom PM Bike Racing I Team Zych Marek
   
Ebicom PM Bike Racing II Team Cebula Piotr
Ebicom PM Bike Racing II Team Gruszka Patryk
Ebicom PM Bike Racing II Team Kaczmarczyk Krzysztof
Ebicom PM Bike Racing II Team Kalkowski Mariusz
Ebicom PM Bike Racing II Team Kurdelski Tomasz
Ebicom PM Bike Racing II Team Wawoczny Adam
   
FENIX TYCHY Burzawa Grzegorz   KAPITAN
FENIX TYCHY Burzawa Marcin
FENIX TYCHY Ciszak Jakub
FENIX TYCHY Florczak Dariusz
FENIX TYCHY Goc Marek
FENIX TYCHY Majcher Tomasz
FENIX TYCHY Mitmański Bartosz
FENIX TYCHY Sokół Łukasz
FENIX TYCHY Szpiech Szymon
   
GATTA BIKE-RS Grzesiak Sławomir
GATTA BIKE-RS Maciąg Wojciech
GATTA BIKE-RS Malinowski Dariusz
GATTA BIKE-RS Ostojski Adam
GATTA BIKE-RS Piasecki Mariusz
GATTA BIKE-RS Pilch Robert
GATTA BIKE-RS Stępnik Piotr   KAPITAN
GATTA BIKE-RS Sólnica Mirosław
GATTA BIKE-RS Sumara Daniel
   
GATTA BIKE-RS 2 Błażejewski Maciej
GATTA BIKE-RS 2 Czechowski Tomasz
GATTA BIKE-RS 2 Dąbek Tomasz
GATTA BIKE-RS 2 Grzegory Tomasz
GATTA BIKE-RS 2 Kałuszka Paweł
GATTA BIKE-RS 2 Kapusta Dominik
GATTA BIKE-RS 2 Matusiak Łukasz
GATTA BIKE-RS 2 Turkiewicz Grzegorz
GATTA BIKE-RS 2 Świtkowski Rafał
   
Jafi Sport Bike Team Anderko Karol
Jafi Sport Bike Team Jeżewski Piotr
Jafi Sport Bike Team Kiełkowski Piotr
Jafi Sport Bike Team Nowok Michał
Jafi Sport Bike Team Pelka Dariusz
Jafi Sport Bike Team Rutkowski Krzysztof
Jafi Sport Bike Team Wardziak Wojtek
Jafi Sport Bike Team Wójciak Mirosław
Jafi Sport Bike Team Wrożyna Rafał    KAPITAN
   
JAS-KÓŁKA Grelowski Dariusz
JAS-KÓŁKA Hudoba Marcin
JAS-KÓŁKA Kmets Oleksii
JAS-KÓŁKA Kukla Piotr    KAPITAN
JAS-KÓŁKA Małyjurek Eugeniusz
JAS-KÓŁKA Marszałek Marek
JAS-KÓŁKA Puzoń Dariusz
JAS-KÓŁKA Rygała Agnieszka
JAS-KÓŁKA Włosek Izabela
RAZEM  
JAS-KÓŁKA B Jagiełło Andrzej
JAS-KÓŁKA B Matuszak Sebastian   KAPITAN
JAS-KÓŁKA B Otfinowski Grzegorz
JAS-KÓŁKA B Pokora Jarosław
   
JAS-KÓŁKA C Kowol Marcin
JAS-KÓŁKA C Młynek Andrzej
JAS-KÓŁKA C Młynek Tomasz
JAS-KÓŁKA C Rygała Dominik  KAPITAN
   
JAS-KÓŁKA D Abrachamczyk Stanisław
JAS-KÓŁKA D Jaworek Wojciech
JAS-KÓŁKA D Potoniec Dariusz
JAS-KÓŁKA D Sojecki Paweł
   
KOLMARKA Adamczyk Małgorzata
KOLMARKA Adamczyk Marek
KOLMARKA Czuga Przemysław
KOLMARKA Hanke Dominika
KOLMARKA Jakubiak Dawid
KOLMARKA Wagner Lucyna
KOLMARKA Wagner Paweł    KAPITAN
   
MSX International NOX Group Dajmund Jakub
MSX International NOX Group Muzioł Tomasz
MSX International NOX Group Senderak Krzysztof
MSX International NOX Group Siwak Sebastian
MSX International NOX Group Stachowicz Kamil
MSX International NOX Group Stachowicz Michał   KAPITAN
   
RGK Racing Team Dziurok Jacek
RGK Racing Team Kuśka Adam
RGK Racing Team Lukosz Daniel
RGK Racing Team Opyd Szymon
RGK Racing Team Pydych Jarosław
RGK Racing Team Roch Michał
RGK Racing Team Sekuła Adrian   KAPITAN
RGK Racing Team Wesołowski Jakub
   
ROAD MARATON TEAM Madej Anna
ROAD MARATON TEAM Półchłopek Marek
ROAD MARATON TEAM Radzki Tomasz
ROAD MARATON TEAM Rotte Bogusław    KAPITAN
ROAD MARATON TEAM Szczygieł Jacek
ROAD MARATON TEAM Wrona Anna
ROAD MARATON TEAM Wrona Piotr
   
ROAD MARATON ORG Chudykowski Ryszard
ROAD MARATON ORG Bułka Józef
ROAD MARATON ORG Kocoń Rafał
ROAD MARATON ORG Legierski Wiesław
ROAD MARATON ORG Łąkas Sylwia
ROAD MARATON ORG Manios Damian
ROAD MARATON ORG Piskornik Marek
ROAD MARATON ORG Sztyper Mariusz
   
Rogelli Team Bestwina Michał
Rogelli Team Etgens Maciej    KAPITAN
Rogelli Team Kramarczyk Bogusław
Rogelli Team Marzec Marek
Rogelli Team Orłowska Katarzyna
Rogelli Team Prochoń Zdzisław
Rogelli Team Puchałka Kamil
Rogelli Team Szlagor Przemysław
Rogelli Team Śleziak Łukasz
   
Saroni-Jagu Team Fal Zbigniew
Saroni-Jagu Team Mikler Ireneusz    KAPITAN
Saroni-Jagu Team Mikler Joachim
Saroni-Jagu Team Rokosz Józef
   
Sii Cycling Team Alickun Eduard
Sii Cycling Team Badura Krzysztof
Sii Cycling Team Hajda Kamil
Sii Cycling Team Kądziela Mateusz   KAPITAN
Sii Cycling Team Kopytko Marcin
Sii Cycling Team Olszewski Kornel
Sii Cycling Team Pelka Łukasz
Sii Cycling Team Wróblewski Przemysław
   
Sii Cycling Team II Karaś Daniel
Sii Cycling Team II Kusz Adrian
Sii Cycling Team II Leszczyński Mariusz
Sii Cycling Team II Zielawski Dominik
   
Spokojnie Spokojnie Kiełbania Marcin
Spokojnie Spokojnie Kotlik Piotr
Spokojnie Spokojnie Miękinia Agata
Spokojnie Spokojnie Miękinia Wojciech  KAPITAN
Spokojnie Spokojnie Piechnik Piotr
Spokojnie Spokojnie Szlachta Tomasz
Spokojnie Spokojnie Weberbauer Krzysztof
Spokojnie Spokojnie Wlazło Michał
   
SZMYD COACHING TEAM Bortel Mirosław   KAPITAN
SZMYD COACHING TEAM Ceglarek Jan
SZMYD COACHING TEAM Frydel Łukasz
SZMYD COACHING TEAM Imiela Wojtek
SZMYD COACHING TEAM Lesiecki Tomasz
SZMYD COACHING TEAM Piątek Andrzej
SZMYD COACHING TEAM Traczyk Leszek
SZMYD COACHING TEAM Wilczek Anna
SZMYD COACHING TEAM Ziernicki Tomek
   
TKKF UKLEJNA Myślenice Czerwień Jarosław
TKKF UKLEJNA Myślenice Horabik Magda
TKKF UKLEJNA Myślenice Kasperek Bolesław
TKKF UKLEJNA Myślenice Kołodziejczyk Tomasz
TKKF UKLEJNA Myślenice Kołodziejczyk Wiesław
TKKF UKLEJNA Myślenice Matoga Tomasz    KAPITAN
TKKF UKLEJNA Myślenice Michalec Paweł
TKKF UKLEJNA Myślenice Pilch Jan
TKKF UKLEJNA Myślenice Radzik Stanisław
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com