Utrudnienia

UWAGA NA UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM!!

5. ANNOGÓRSKI KLASYK

wyścig kolarski w ramach ogólnopolskiego cyklu

Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

o Puchar Burmistrza Leśnicy

Leśnica – 05.05.2018 r. (sobota)

Trasa wyścigu oparta jest na pętli - rundzie pokonywanej kilka razy przez miejscowości: Leśnica, Poręba, Kadłubiec, Wysoka, Góra Św. Anny, Leśnica. Meta usytuowana jest w najwyższym punkcie góry, na drodze w okolicach Informacji Turystycznej.


Mieszkańcom, turystom, pielgrzymom przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa w godzinach 13:00 - 16:30 na drogach wokół Góry św. Anny będą znaczne utrudnienia w ruchu drogowym, a przejazd po trasie wyścigu będzie ograniczony. Zachęcamy jednak do aktywnego udziału w kibicowaniu i jednocześnie prosimy o zachowanie szczególnych warunków bezpieczeństwa przy poruszaniu w pobliżu trasy. Zadbajmy zwłaszcza o bezpieczeństwo naszych dzieci!

Za chwilowe utrudnienia serdecznie przepraszamy i jednocześnie zachęcamy do kibicowania kolarzom, tak licznie przybywającym na Waszą piękną Górę!

 

Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com