Trasy

DYSTANSE do wyboru:

- Jedna Pętla (86 km) dla wszystkich kategorii wiekowych

lub

- Dwie Pętle 168 km dla kat. męskich A,B,C,D

oraz

Jazda indywidualna na czas

Profil 3D:
http://www.mikspec.pl/myroute/default/view3d/154237.0.620694351.3d
Profil 2D:
http://www.mikspec.pl/myroute/default/profiles/154237
Mapa 2D i informacje o trasie:
http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/154237

Na trasę składa się odcinek honorowy z wykorzystaniem dróg w sposób szczególny, na którym obowiązuje całkowity zakaz wyprzedzania pojazdu pilota. Odcinek honorowy ma długość ok 10 km i przebiega od startu na Placu Hoffa do Przełęczy Szarcula (pod Kubalonką). Następnie zawodnicy wjeżdżają na pętlę przebiegającą przez miejscowości: Istebna, Koniaków, Kamesznica, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Lipowa, Buczkowice, Szczyrk, Wisła. Pętla pokonywana jest 1 raz lub 2 razy w otwartym ruchu drogowym.

Projekt trasy zostanie podany w komunikacie na stronie internetowej www.roadmaraton.pl
a ostateczny jej przebieg podany zostanie niezwłocznie po uzyskaniu wszystkich niezbędnych opinii i decyzji na odprawie technicznej przed startem.

Zawodnicy zobowiązani są na trasie pętli do bezwzględnego przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Zakazane jest jazda w grupach większych niż 15 osób, jazda lewym pasem jezdni, poruszanie się w kierunku przeciwnym do kierunku prowadzonego maratonu.

Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com