11.08-13.08.2018 Istebna - Road Trophy (klasyfikacja górska)

Trwa weryfikacja, sprawdzanie tras przed ich znakowaniem do ostatecznego wyścigu. Cieszy nas to, że w regionie pogranicza polsko-czesko-słowackiego powstają nowe drogi, nowe nawierzchnie, trwają też remonty, co powoduje że pojawiają się nowe odcinki, nowe możliwości konfigurowania tras.  

Aktualizacje na bieżąco są zamieszczane tutaj LINK

czytaj dalej

Belgia : Polska

07.08.2018

Nie zabraknie na 9. edycji Road Trophy gości z Belgii - naszych przyjaciół z grupy kolarskiej PAXX GLOBAL CYCLING, którzy w 9-cio osobowym składzie szykują się do zdobycia wysokich miejsc w kilku kategoriach wiekowych, w tym jednej kobiecej! Kibicujemy oczywiście zarówno reprezentacji Polski jak i Belgii. A jeżeli wynik będzie remisowy lub jakkolwiek niezadowalający dla którejkolwiek ze stron - w roku mundialowym planowany jest mecz w piłkę nożną na boisku trawiastym po zakończeniu wyścigu ;-)

Chętnych do składu POLSKI prosimy o zgłaszanie tego na naszym profilu FB. Ostateczny skład zostanie ogłoszony na 24h przed meczem ;-)

 

czytaj dalej

Tradycyjnie od lat wszyscy uczestnicy wyścigu etapowego Road Trophy, którzy ukończą wszystkie 4 etapy otrzymają koszulkę FNISHERA. Tym razem będzie to wysokiej jakości "oddychający" poliestrowy t-shirt do noszenia na codzień, z ciekawą, oryginalną grafiką, przygotowany przy współpracy z KOKOwear.  

UWAGA: wydłużony został termin wpłaty dla indywidualnej kwoty ulgowej do 06.08.2018! Więcej ...

czytaj dalej
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com