14 kwietnia 2018 Orzesze (klasyfikacja nizinna)

Inauguracja sezonu 14 kwietnia, zapraszamy!

Tak jak i w poprzednich latach sezon cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton rozpoczynać będziemy w Orzeszu. Zawodnicy będą mogli sprawdzić się w Jeździe indywidualnej na czas na sprawdzonej i szybkiej 19km trasie.

Tak jak rok wcześniej liczyć będzie można na wspaniałą kolarską atmosferę oraz szybką, z bardzo dobrą nawierzchnią  i przede wszystkim w całości wyłączoną z ruchu trasę kolarską.

Przypominamy również by rejestrować się w systemie przez internet co ułatwi pracę i skróci czas oczekiwania przy rejestracji w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy

// Organizatorzy

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie do Orzesza i stworzenie wspaniałej kolarskiej atmosfery!

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz każdemu kto dojechał dzisiaj do mety tocząć walkę z czasem. Wietrzne warunki nie sprzyjały rekordom, pokazały jednak kto solidnie przepracował zimę i będzie faworytem wyścigów w tym sezonie. Bardzo cieszy nas również wiele nowych twarzy jakie widzieliśmy w Orzeszu pierwszy raz. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z wszystkimi w przyszłym roku.
Film z tegorocznej edycji:  From the Sky

czytaj dalej
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com