30.06-01.07.2018 Wisła - Pętla Beskidzka (klasyfikacja górska)

12 edycja Pętli Beskidzkiej odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 r. Trasa kultowej Pętli przebiega tak samo jak w 2017 z drobnymi modyfikacjami. Do wyboru będą Jedna lub Dwie Pętle, nartomiast nowością będzie trasa jazdy indywidualnej na czas.

Czasówka przebiega niezwykle urokliwą doliną Czarnej Wisełki, podjazdem na Stecówkę, aż do wnziesienia tuż przed przełęczą Szarcula, obok Kubalonki. LINK

Zapraszamy do Wisły!

KOKOwear, z którym nawiązaliśmy współpracę w sezonie 2018 ufundował dla uczestników 12. Pętli Beskidzkiej fajny i pratyczny komin z oryginalnym nadrukiem, do odbioru w biurze zawodów razem z numerem startowym.

Przypominając także o akcji Pakiety dla Kramarczyka (więcej na facebooku) zapraszamy serdecznie do udziału w kultowej Pętli! Pogoda zamówiona!

 

czytaj dalej

12. edycja Pętli Beskidzkiej odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 r. Trasa kultowej Pętli przebiega tak samo jak w 2017 z drobnymi modyfikacjami. Do wyboru będą 1 lub 2 Pętle, nartomiast nowością będzie trasa Jazdy indywidualnej na czas.

Czasówka w tym roku przebiega niezwykle urokliwą doliną Czarnej Wisełki, podjazdem na Stecówkę, aż do wnziesienia tuż przed przełęczą Szarcula, obok Kubalonki. LINK

Zapraszamy koniecznie do Wisły!

czytaj dalej
Sylwester Szmyd

Sylwester Szmyd - przyjaciel cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton

Sylwester Szmyd nagrodzi zawodnika i zawodniczkę, którzy sezonie zdobędą największą ilość punktów w cyklu. Specjalne puchary z autografem znakomitego kolarza zostaną wręczone na zakończenie sezonu.

Warto zatem jeździć i zbierać punkty na każdej imprezie!

Szmydcoaching.com